Mkfoam

Amicor

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 45,6 % medvilnė , 30,4 % poliakrilas, 24 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas antialerginiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: ypač tinka alergiškiems žmonėms; malonus ir minkštas; efektyvus naudojime; turi antibakterinių savybių.

Aloe Vera

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 35 % medvilnė, 65 % poliesteris, kuris papildytas ekstraktu iš alavijo lapų, iš abiejų pusių dygsniuotas specialiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: apsaugo, nuramina ir rūpinasi oda; turi drėkinantį poveikį; regeneruoja oda ir stiprina jos elastingumą; turi antibakterinių savybių. Alavijas – tai yra vaistinis augalas.

Bamboo

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra (13 % bambuko pluošto, 11 % medvilnė, 76 % poliesteris), dygsniuotas iš abiejų pusių specialiu plioštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: išlygina temperatūros skirtumą: vėsina vasara, duoda daugiau šilumos žiema; palaiko optimalia kūno temperatūtą; gerai sugeria drėgmę; turi anribakterinių savybių.

Tencel

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 49 % Tencel – tai aukščiausios kokybės viskozė,, 51 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas specialių pluoštų 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: labai gerai įsigeria drėgmę; pluoštas pagamintas be cheminių ingredientų; malonūs ir švelnus odai; išlygina temperatūros skirtumą: vėsina vasara, duoda daugiau šilumos žiema.

Jedwab

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 32 % šilkas, 22 % polipropilenas, 46 % poliesteris, dygsniuotas iš abiejų pusių specialiu plioštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: labai malonus kūnui: minkštas ir lengvas; išlygina temperatūros skirtumą: vėsina vasara, duoda daugiau šilumos žiema; gerai sugeria drėgmę; skalbiant nepraranda savo formos; nesielektrina; labai tinka jautriai odai.

Kaszmir

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 35 % poliamidas, 37 % viskozė, 25 % poliesteris, 3 % kašmyras, dygsniuotas iš abiejų pusių antialerginiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: minkštas ir švelnus; elastingas; labai gerai saugo šilumą. Kašmyras gaminamas iš ožkų vilnos iškaršimo būdų.

Seacell

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 55 % medvilnė , 20 % SeaCell pluoštas, 25 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas antialerginiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: turi aukštą hidroizoliaciją; turi blizgų paviršių; įeinantys jūros dumbliai rūpinasi oda. Jie nepraranda savo savybių net po daugkartinių skalbimų ir valymų; jūros dumbliai aktyvizuoja medžiagų apykaita ir teigiamai veikia odą. SeaCell – tai naujausias pluoštas iš celiuliozės su jūros dumbliais.

Silver Active

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 33 % Tencel - aukšiausios kokybės viskozė, 64 % poliesteris, 2 % medvilnė, 1 % sidabrinis siūlas, iš abiejų pusių dygsniuotas specialiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: sugeria drėgmę geriau nei medvilnė; užvalkalo pluoštas turi tolygią struktūrą, dėl to jis mažiau tepasi; minkštas ir švelnus; turi sidabrinį siūlą, kuris nuima įsielektrinimą.

Soya

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 85 % poliesteris , 15 % sojos pluoštas, iš abiejų pusių dygsniuotas antialerginiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: yra stiprus, atsparus ir minkštas; turi antibakteriniu savybių; neutralizuoja ultravioletinių spindulių poveikį.

Mellow

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 49 % Tencel – tai aukščiausios kokybės viskozė, 51 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas antialerginiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: labai gerai įsigeria drėgmę; pluoštas pagamintas be cheminių ingredientų; malonūs ir švelnus odai; išlygina temperatūros skirtumą: vėsina vasara, duoda daugiau šilumos žiema.

Mily dotyk

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 49 % Tencel – tai aukščiausios kokybės viskozė, 51 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas viskoelastinėmis putomis. Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą. Užvalkalo privalumai: labai gerai įsigeria drėgmę; pluoštas pagamintas be cheminių ingredientų; malonūs ir švelnus odai; išlygina temperatūros skirtumą: vėsina vasara, duoda daugiau šilumos žiema.

Ultraphil

Užvalkalas pagamintas iš antialerginio audinio (67 % poliesterio, 33 % poliamido), iš abiejų pusių perdygsniuotas antialerginiu poliesteriniu pluoštu 400 g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia jį nuimti ir skalbti iki 60º C temperatūroje. Tai užtikrina optimalią miego higieną. Užvalkalo savybės: greitai ir tolygiai paskirsto drėgmę viršutinėje užvalkalo dalyje; klimatizuojantis pluoštas sugeria prakaitą; turi antibakterinių savybių.

SPA & THERMO

Užvalkalas pasiūtas iš audinio, kurio sudėtis yra: 35 % medvilnė, 65 % poliesteris, iš abiejų pusių dygsniuotas specialiu pluoštu 400 g/m². Užvalkale yra užtrauktukas, kuris leidžia ji nuimti ir skalbti iki 60 C° temperatūroje, tai užtikrina higienišką miegą.

Space

Užvalkalo audinys sudaro mikrokapsules outlast ®. Jo sudėtis - 53% - polieterosulfon, 33% - viskozė, 9% - polipropileno. Šita technologija pirmą kartą išdirbta NASA, siekiant apsaugoti astronautus nuo temperatūros svyravimų. Šiandien yra daug sričių, kuriose vartojama medžiaga Outlast ®. Ji padidina komforto elementus, pavyzdžiui, drabužių, batų, patalynė, ir tt...
Šioje kategorijoje nėra prekių.
Copyright 2020 Namobaldai.lt